درباره سیاحان

سياحان مرواريد آسیایکی از شرکت های وابسته به هلدینگ بزرگ هتلداران مروارید آسیا می باشد که در زمینه آموزش و مطالعات سیاحتی و هتلداری فعالیت می نماید. این شرکت با دارا بودن امکانات جانبی مناسب از جمله فضاهای متعدد آموزشی و کارآموزی در هتل المپیک تهران، فضاهای اقامتی و تفریحی و همچنین با بهره گیری از اساتید مجرب یکی از بهترین گزینه های علاقمندان صنعت هتلداری برای گذراندن دوره های آموزشی در ایران محسوب می شود. دوره های این مؤسسه با توجه به جدیدترین مباحث روز دنیا تعریف شده و به صورت کاملاً عملی و در محیطی مرتبط (هتل المپیک) برگزار می شوند.

چشم انداز

سياحان مرواريد آسيا سازماني فعال در زمينه آموزش هتلداري و گردشگري است و در نظر دارد با بکارگیری ظرفیت های خود به قطب نخست آموزش هتلداري و گردشگري ايران تبديل شود. اين مهم با ارائه، بسط و نو آوري در شيوه هاي آموزشي هتلداري و گردشگري امکان مي پذيرد. ما می کوشیم تا با تربيت نيروهاي متخصص و کارآمد در صنعت هتلداري و گردشگري، گام مهمي در جهت رشد و ارتقاي صنعت گردشگري ايران عزیزمان برداریم.

ماموریت

 • برگزاری دوره هاي آموزشي هتلداري و گردشگري تعريف شده در سازمان فني و حرفه اي و سازمان ميراث فرهنگي
 • برگزاری دوره هاي آموزشی جديد مورد نياز در صنعت گردشگری، هتلداری و مدیریت مطابق با نيازهاي بازار هدف
 • برگزاری سمینارها و دوره های کوتاه مدت کاربردی در حوزه گردشگری، هتلداری و مدیریت
 • برگزاری دوره های MBA و DBA در حوزه گردشگری، هتلداری و مدیریت
 • ارایه مشاوره در زمینه تکنولوژی های نوین صنعت گردشگری و هتلداری

شرکت هلدینگ هتلداران مروارید آسیا

ستاد شرکت هلدینگ هتلداران مروارید آسیا دارای متخصصین رشته هتلداری و گردشگری در زمینه امور ستادی، طراحی، ساخت، تجهیز و آموزش می باشد و امور مرتبط و هماهنگی و نظارت کلیه واحد های زیر مجموعه را راهبری می نماید. شرکت هتلداران مروارید آسیا (سهامی خاص) با پشتوانه و تجربه مؤسسین و بهره گیری از توانایی مدیران با سابقه و دانش و تخصص مهندسین و کارشناسان مجرب در زمینه ارائه خدمات مهندسی و مدیریتی و هتلداری و حوزه مشاوره، طراحی، تجهیز، راهبری، مدیریت و بهره برداری از هتل ها و مراکز اقامتی و پذیرایی به عنوان شرکت هلدینگ فعالیت دارد. ضمناً یکی از سوابق و تجربیات موسسین، مدیریت شرکت هتل های بنیاد مستضعفان بمدت 6 سال میباشد. بیشتر بدانید

Your Content Goes Here

سوابق و توانمندیهای شرکت و مؤسسین آن:

 • طراحی، ساخت و تجهیز هتل آکادمی فوتبال (تهران)
 • طراحی و اجرای پروژه فازهای اول و دوم طرح و تکمیل و توسعه هتل المپیک تهران
 • مشاوره و تجهیز هتل آپارتمان سازمان همیاری اصفهان در مشهد مقدس
 • طراحی فاز اول هتل نیاوران ورزشی آزادی

شرکت مهندسی کیمیا نگین مروارید

شرکت مهندسی کیمیا نگین مروارید با مأموریت طراحی، ساخت و تجهیز هتلها و مراکز اقامتی، پذیرایی و گردشگری دارای کادر مهندسی و متخصص در حوزه یاد شده می باشد.

خدمات شرکت شامل:

 • مشاوره و نظارت بر ساخت هتل ها و اماکن اقامتی
 • ارائه طرح های مدرن سنتی و تلفیقی مناسب فضاهای مختلف
 • طراحی دکوراسیون داخلی و اجرای تجهیزات مدرن و متناسب با کاربری فضا
 • سرعت و دقت بالا در اجرای پروژه ها مطابق با استانداردهای بین المللی
 • انجام بازسازی بخش های مختلف هتل ها در حین بهره برداری بدون نیاز به تعطیلی

هتل آپارتمان برجیس

هتل آپارتمان برجیس با طراحی و دکوراسیون زیبا و بی نظیر واقع درشهر مشهد و در فاصله نزدیک از حرم امام رضا علیه السلام می باشد. این مجموعه دارای 16 واحد سوئیت آپارتمان در 5 طبقه با آسانسور می باشد که شامل 8 واحد سوئیت آپارتمان دوخوابه، 4 واحد سوئیت آپارتمان 1 خوابه و همچنین دارای 4 واحد اتاق دو تخته می باشد که در مجموع ظرفیت اقامتی روزانه 80 نفر را دارد. رستوران و کافی شاپ و همچنین دسترسی به اینترنت بی سیم از دیگر امکانات جانبی هتل می باشد. آدرس: مشهد، خیابان امام رضا (ع)، خیابان امام رضا (ع) هشتم، بعد از چهاراه سوم، هتل آپارتمان برجیس تلفن: 6-05118550584 فاکس: 05118550597 بیشتر بدانید

هتل آکادمی فوتبال

هتل آکادمی فوتبال واقع در شمال غربی تهران با چشم اندازی زیبا از دماوند و در مجاورت مجموعه ورزشی آزادی، با زیبایی منحصر بفرد و در سکوتی بی نظیر با دسترسی آسان و بدون ترافیک به فرودگاههای مهرآباد و امام خمینی و همچنین بزرگراههای اصلی تهران پذیرای میهمانان اقامتی و سمینارهای آموزشی شما عزیزان می باشد.

این هتل افتخار دارد با ارائه خدماتی نظیر اقامت در زیباترین اتاق ها با امکانات رفاهی کامل، برگزاری مراسم های سمیناری و میهمانی در سالن های زیبا و برگزاری کلاس های آموزشی در خدمت میهمانان محترم باشد .

خدمات هتل آکادمی فوتبال

برگزاری کلیه اردوهای تیم های ملی بزرگسالان و امید، کلاس های مربیگیری درجه A آسیا، اردوهای تیم های باشگاهی لیگ برتر و لیگ 1، در بالاترین سطح کیفی و نیز برگزاری سمینارها و کلاس های مختلف آموزشی با ارائه خدمات رفاهی عالی از دیگر افتخارات ما می باشد. آدرس: جنب درب غربی (اصلی) مجموعه ورزشی آزادی، ورودی هتل المپیک، هتل آکادمی فوتبال تلفن: 3-02144739251 فاکس: 02144739257